Titulní obrázek

Automobilka Hyundai pozměnila modely Avante/Elantra

Publikováno: 17.srpen 2012

Prozatím se kompaktní sedan Hyundai Avante dočkal změn pouze doma na východě. Ovšem na karoserii ani v technice moc změn není. Model prošel jen velmi detailními úpravami světel a výbav.

Hledáte nejlevnější povinné ručení pro váš vůz? Využijte Srovnávač pojištění vozidel a ušetřete. Po zadání několika parametrů si můžete vybrat z nabídky více než deseti pojišťoven.

Žádná revoluce se tedy nekoná. Nová jsou sedmnáctipalcová litá kola. Koncová světla dostala diody, ta přední mají tmavší optiku. Vylepšeny byly rovněž stěrače. Paletu laků rozšířil efektní bronzový odstín. Základní výbava byla dle výrobce rozšířena o elektronickou stabilizaci VDC, zákazníci mohou za příplatek zvolit také například vyhřívaný volant a odvětrávaná přední sedadla či nového pomocníka při parkování.

Tyto prvky dosud v nabídce chyběly. Modifikací prošly i tříbodové bezpečnostní pásy, bohužel opět bez konkrétnějšího popisu. Sedan se prodává kromě důležitého jihokorejského a amerického trhu také v některých zemích Evropy včetně České republiky. Zda se těchto modifikací dočkají i specifikace pro USA a starý kontinent, zatím není jisté.

„Žití, to je největší umění na světě, neboť většina lidí pouze existuje.“ Oscar Wilde