Titulní obrázek

Hyundai i30 prošel zásadními změnami

Publikováno: 20.listopad 2012

Automobilka Hyundai představila i třetího člena modelové řady i30. Vůz prošel výraznými změnami, které uvidíme hned na první pohled.

Veřejnost mohla tento vůz poprvé spatřit na autosalonu v Paříži. Proti výchozímu pětidveřovému i30 prošel design třídveřové verze několika zásadními změnami. Boční profil byl oživen dramatičtější linií oken. Zepředu se novinka odlišuje černou maskou chladiče, přídavnou lištou pod nárazníkem a jinou optikou mlhovek a světel pro denní svícení.

Pokud si pořizujete nové vozidlo nezapomeňte na jeho pojištění. Pojištění vozidla se skládá se zákonného pojištění vozidla, tedy z povinného ručení a z havarijního pojištění vozidla. Informace o typech pojištění, spoluúčastech či připojištěních najdete na specializovaném serveru Srovnávač.cz. Naleznete zde také online kalkulačku povinného ručení.

Vzadu třídveřové Hyundai dostalo černou lištu na nárazníku a opustilo svisle orientované zadní mlhovky ve prospěch horizontálních. Třídveřová i30 přebírá techniku i prvky výbavy pětidveřové varianty. Novinka nabídne paletu šesti pohonných jednotek v kombinaci se šestistupňovými mechanickými a samočinnými převodovkami.

„Žití, to je největší umění na světě, neboť většina lidí pouze existuje.“ Oscar Wilde